مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اعلام کرد
بارش برف در گردنه‌های کبکان و تیوان محور درگز قوچان

بنابر اعلام مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، رانندگان در گردنه کبکان و تیوان در محور درگز قوچان شاهد بارش برف هستند.

خبرگزاری فارس: بارش برف در گردنه‌های کبکان و تیوان محور درگز قوچان

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، براساس این اطلاعیه در گردنه‌های گوجکی واقع در محور مشهد کلات، گردنه مزداوند در محور مشهد سرخس، جوادیه در مسیر مشهد نیشابور، احمدآباد، اسلام‌قلعه و ابرش در محور مشهد نیشابور صبح امروز یکشنبه چهارم اسفندماه نیز وجود مه مانع از دید کامل رانندگان شده است.

این گزارش با اشاره به این‌که بارش برف و وجود مه منجر به کاهش دید و کندی تردد خودروها در این محورها شده است، می‌افزاید: رعایت نکات ایمنی به ‌ویژه سرعت مطمئنه و اجتناب از سبقت‌های غیرضروری برای رانندگان عبوری از این محورها ضروری است.

همچنین بر اساس این گزارش، رانندگان هنگام عبور و مرور در محورهای شهرستان‌های مه‌ولات و زاوه شاهد وزش باد نیز هستند که این امر کندی حرکت خودروها را به دنبال دارد.

مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از تمامی رانندگانى که قصد عبور از محورهای مختلف استان را دارند، درخواست کرد: قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی 141 و یا تلفن 3411000-0511 از آخرین وضعیت مسیر تردد خود اطلاع یابند.

بنابر اعلام این مرکز، نیروهای راهداری در همه محورهای استان به صورت فعال و برای تامین امنیت تردد مسافران حضور دارند.

گفتنی است؛ رفت و آمد خودروها در دیگر محورها به صورت عادی جریان دارد.